wtorek, 25 lipca 2017

Pierwszy raz w Gdyni czyli See Bloggers!


Cześć! 


Dziś nie będzie przepisu ale zamiast tego mała relacja z największego festiwalu dla twórców internetowych i influencerów w Polsce. Samo wydarzenie miało miejsce w Gdyni w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. W tym roku zostało zaproszonych aż 1500 osób! Był to mój pierwszy raz na takim przedsięwzięciu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Dzień przed oficjalnym rozpoczęciem został zorganizowany tzw. bifor gdzie można było zawrzeć jakieś nowe znajomości. Co więcej na sam koniec z kilkoma osobami udaliśmy się na plażę. Gdynia nocą też może wyglądać pięknie! 


W sobotę rano wszystko się rozpoczęło, na korytarzach można było znaleźć przeróżne marki, które zapraszały do siebie. Można było swobodnie porozmawiać na dany temat czy wziąć udział w licznych konkursach. Oprócz tego można było wziąć udział w licznych warsztatach związanych z fotografowaniem, gotowaniem, marketingiem, dekoracją czy makijażem. Jedyny minus to taki, że na wszystkie warsztaty było trzeba się zapisać wcześniej gdzie miejsca znikały w przeciągu kilku minut. Udało mi się zapisać na 3 warsztaty, które niekoniecznie związane były z kulinariami. Jednak mimo wszystko nie narzekam, dowiedziałam się też czegoś innego niż tylko z tematyki kulinarnej. 


Wzięłam udział w warsztatach z Odetą Moro, które skupiały się na tematyce kobiety w mieście. Mimo tego, że bardzo mocno dało się odczuć reklamę marki produktów to jednak sama forma przeprowadzenia warsztatów była bardzo fajna, inna niż wszystkie. Polegało to na tym, że należało się wsłuchać z zamkniętymi oczami w historię i wyobrazić sobie to na swój sposób. Następnie kilka słów od Odety i przedstawie produktu, który był wspominany w nagraniu. Tematem było chodzenie na szpilkach, dolegliwości żołądkowe oraz macierzyństwo. 


Kolejne warsztaty to coś dla włosów. Marka Pharmaceries przygotowała krótką prezentację na temat wypadania włosów, siwieniu czy przetłuszczaniu się. Zostały przedstawione przyczyny, przykłady i metody zwalczania tych problemów. Każda z uczestniczek dostała na koniec zestaw kosmetyków :) 


Na koniec udało mi się zobaczyć prezentację Natalii z Jest Rudo na temat fotografii moblinej. Kilka ciekawych rad moża było uzyskać  i na pewno wykorzystam je w swojej pracy. Na koniec dnia pełnego wrażeń czekała na nas impreza z tortem :) 


W niedzielę zapisałam się na warsztaty z Agnieszką Hyży na temat organizacji przyjęć. Czy było tam coś konkretnego.. Nie koniecznie ale każda z nas mogła wybrać sobie produkty przygotowane przez markę DUKA i ułożyć własną kompozycję na stół. Temat przewodni to jednak były śluby i wesela. Mimo wszystko miło spędzony czas. Mimo warsztatów, na które wymagane były zapisy na scenie głównej odbywały się prelekcje. Między innymi wywiad z Mają Sablewską, Łukaszem Jakóbiakiem czy Anią Skurą. 

Podczas wydarzenia można było wypić pyszną kawę, herbatę czy zjeść coś dobrego przygotowanego przez sponsorów. Jestem pod ogromnym wrażeniem całego przedsięwzięcia i żałuję,że nie udało mi się wziąć udziału w większej ilości warsztatów ale za rok na pewno będzie lepiej :) Naprawdę wielkie brawa dla organizatorów za kawał dobrej roboty! Poniżej krótka relacja zdjęciowa z Gdyni. 


Jeśli macie jakieś pytania, zapraszam do kontaktu :) 

     
2 komentarze: